|
KristinaKaikariene.lt
Renginių organizavimas ir aptarnavimas
Vestuvės, gimtadieniai, jubiliejai, sužadėtuvės, krikštynos
Banketai, apdovanojimai, šou, kalėdiniai, naujametiniai renginiai
Šiuo metu galerija yra atnaujinama

Renginiai

Susisiekite: tel.nr.  (8 - 650) 51777
el.p.  kristegeles@gmail.com
Šventės, renginiai

Kas ji, Kristina Kaikarienė?

Kristina Kaikarienė – bene pirmoji vedybų planuotoja Lietuvoje. Renginius Kristina seniai organizuoja ne tik mūsų krašte, bet ir užsienyje – yra surengusi švedų, danų, amerikiečių ir kitų tautų atstovų vestuves. Tiems, kurie garsėja tradicijų įvairumu, reiklumu, tačiau privengia vestuvių ir kitokių švenčių organizavimo rūpesčių. Kristina jiems padeda išsirinkti fotografą, operatorių, muzikantus, salę. Papuošia ne tik bažnyčią, pobūvių salę, palapines, automobilius, bet ir vietą, kurioje jaunieji praleis pirmąją naktį. Kristinos pagalbos seniai prašo visi pageidaujantys, kad jų sutuoktuvės virstų švente, o ne vien nuobodžiu pasisėdėjimu prie valgiais ir gėrimais nukrauto stalo.

Kodėl verta kreiptis į vestuvių planuotoją Kristiną Kaikarienę?

Kiekvienai šventei ji stengiasi sukurti šį tą naujo, originalaus ir nepakartojamo. Didžiausia padėka Kristinai – tai šventės kaltininkų ir svečių akyse sužibusios džiaugsmo ašaros. Šventinę nuotaiką, anot Kristinos, turi pajusti visi, bet svarbiausi – jaunieji. Jų nuotaikos neturi temdyti net mažiausi organizaciniai rūpesčiai. Juk tai – Kristinos ir jos komandos darbas.

Kuo pasirūpins Kristina Kaikarienė ir jos komanda?

Viskuo! Prieš vestuves būsimieji jaunavedžiai turi vienintelę užduotį – išmokti šventinį jaunavedžių valsą. Visa kita – Kristinos „valdos“.
„Mano komanda žino, koks turi būti vykęs renginys, įsimintina šventė ar šviesius prisiminimus keliančios vestuvės. Norime ir siekiame, kad kiekvienas, pabuvęs mūsų vakarėlio šeimininku ar apsilankęs mūsų renginyje, jį dar ilgai prisimins“, – viliasi tuo jau ne kartą įsitikinusi K.Kaikarienė.