|
KristinaKaikariene.lt
Renginių organizavimas ir aptarnavimas
Vestuvės, gimtadieniai, jubiliejai, sužadėtuvės, krikštynos
Banketai, apdovanojimai, šou, kalėdiniai, naujametiniai renginiai
Šiuo metu galerija yra atnaujinama
Tribute To Cher

Ilgai brandintas Aistės Pilvelytės projektas „Tribute to Cher" - tai gyvai kartu su grupe „Green Bridge Band" ir gitaros virtuozu Tomu Varnagiriu atliekama programa.

Seniai apie išskirtinį renginį svajojusi auksinio balso savininkė, charizmatiškoji juodaplaukė Aistė scenoje pristato balso ir aktorystės meno virtuoze pripažintos dainininkės, aktorės ir režisierės Cher kūrybą. Aistė prisipažįsta ieškojusi to, kas įkūnytų jos viduje liepsnojančią ugnį ir meilę muzikai. Tam puikiai tiko Cher.

„Norėjome sukurti programą, kuri išsiskirtų iš didžiulės koncertų gausos, kuri atspindėtų manyje liepsnojančią vidinę ugnį ir meilę muzikai", - prisipažino Aistė.

Aistė Lietuvos pramogų pasaulyje gerbiama už ypatingai sodrų balsą, puikią vokalinę techniką, muzikinę estetiką, o nuo šiol - ir už sugebėjimą persikūnyti. Teatrališkas atlikimas, išskirtinio talento moters dvasia persmelkta muzika, konceptualiai derančios vizualizacijos klausytojus žada nukelti į paskutinius Cher koncertus Las Vegase. Koncerto metu skamba populiariausios Cher dainos: „I found someone", „Believe", „Walking in Memphis" ir daugelis kitų.

„Jei bandyčiau išvardinti visus Cher pasiekimus, mums neužtektų nei lapo, nei visos kavos pertraukėlės. Ši moteris gali pasigirti trimis Auksiniais gaubliais, Oskaru, Grammy, Emmy apdovanojimais. Ji ne kartą buvo tituluota metų moterimi, po legendinio atsisveikinimo turo „Living Proof: The Farewell Tour" Cher nesugebėjo atsisveikinti su scena, ji surengė 200 pasirodymų Las Vegase, o dabar įrašinėja dainas su Lady Gaga. Tai laikui atspari, neįtikėtiną užtaisą savyje nešiojanti moteris", - susižavėjimu tryško Aistė. 

Projekte dalyvauja: Aistė Pilvelytė, Green Bridge Band