|
KristinaKaikariene.lt
Renginių organizavimas ir aptarnavimas
Vestuvės, gimtadieniai, jubiliejai, sužadėtuvės, krikštynos
Banketai, apdovanojimai, šou, kalėdiniai, naujametiniai renginiai
Šiuo metu galerija yra atnaujinama
Išskirtinis projektas „The Beatles A Cappella"

Klausytojų pamėgtas grupės „The Beatles" dainas vyrų vokalinis ansamblis „Quorum" atlieka gyvai, su dar negirdėtomis skambesių tonacijomis ir deriniais. Pagrindinį skambesį 25 dainoms sukuria „a cappella" - visus instrumentus projekte pakeičia šešių vyrų balsai, prie kurių scenoje prisijungia dar 8 solistai ir diriguojantis vedėjas Jokūbas Bareikis, kuris, nestokodamas humoro jausmo, ne tik pristato dainas, bet ir prisijungia prie neeilinius pasirodymus kuriančių atlikėjų.

Klausytojams taip suteikiama galimybė prisiliesti prie tikros muzikos ir pamiršti tikrų instrumentų skambesį. Iš viso pasirodyme dalyvauja 14 artistų. Visos programos metu jie nepalieka scenos ir aktyviai talkina kolegoms ir vaidina teatrališkas mizanscenas. Kiekviena daina paverčiama mini spektakliu. Neįprasti ir niekur dar nematyti žymiausių atlikėjų duetai, trio ir chorinės sudėtys kūrinius paverčia stebuklais. Kaskart vis įspūdingesnė scenografija ir žiūrovų aktyvumas kuria išties užburiančią atmosferą.

Dar nespėjus šio projekto pristatyti viešumoje, užsienio prodiuseriai jį spėjo įvertinti kaip originaliausią iki šiol pasaulyje sukurtą muzikinį projektą „The Beatles" tema.

Vien tas faktas, jog išsiskyrus grupei „The Beatles" kiekvienas iš narių pasiekė įstabios asmeninės karjeros aukštumas, byloja apie istorinį talentingų žmonių susivienijimą, kurių charizmos ir nuotaikingo užtaiso krislus bandysime pažerti jums koncertų metu", - vienbalsiai sutarė atlikėjai.

„Man patinka kad merginos dėvi perukus ir itin trumpas sukneles, kad scenoje visą laiką dirba komanda - net 14 atlikėjų. Patinka ir tai, jog nėra nė vieno instrumento, o visi muzikiniai garsai išgaunami vokalu. Tai visiškai kitoks, unikalus, novatoriškas muzikinis projektas. Ir jis man patinka", - dėstė P. Meškėla.

„Turbūt nė nereikia pasakoti, jog „The Beatles" oficialiai tituluojami viena iš finansiškai sėkmingiausių grupių populiariosios muzikos istorijoje. Tai nenuginčijamai visų laikų populiariausia grupė, pardavusi per milijardą įrašų. Jų indėlis į muzikos pasaulį ir jo raidą neįkainuojamas. Man didžiulė garbė būti šio projekto dalimi", - džiaugėsi Rūta Ščiogolevaitė.

Projekte dalyvauja: Aistė Pilvelytė, Dovydas Zavado, Jeronimas Milius, Merūnas Vitulskis, Povilas Meškėla, Rūta Ščiogolevaitė, Vaida Genytė, Vladas Kovaliovas ir vyrų vokalinis ansamblis "Quorum"