|
KristinaKaikariene.lt
Renginių organizavimas ir aptarnavimas
Vestuvės, gimtadieniai, jubiliejai, sužadėtuvės, krikštynos
Banketai, apdovanojimai, šou, kalėdiniai, naujametiniai renginiai
Šiuo metu galerija yra atnaujinama
Vladas Kovaliovas

Vladas išsiskiria nepaprastai gražiu balso tembru, yra plataus diapazono dainininkas. Jau du dešimtmečius klausytojus jis stebina naujais projektais ir įdomiais sprendimais scenoje, perkuria gerai žinomas dainas.

Pasiekimai: Gerbėjų dėmesį atlikėjas traukė Lietuvos estradinės muzikos festivalyje „Palanga" ir televizijos projekte „Triumfo arka" (2011 m.). Ypatingą pripažinimą Vladas pelnė atlikdamas pagrindinį vaidmenį roko operoje „Jėzus Kristus superžvaigždė" (2009 m.).

Repertuaras: Atlikėjo repertuare - melodingos užsienio ir lietuviškos dainos, tarp kurių ir „Hiperbolės" bei „Queen" kūryba, taip pat rusiškos dainos, filmų garso takeliai, miuziklai. Nuo klasikos iki popso, nuo roko iki geriausių visų laikų šlagerių. Pačiam atlikėjui mieliausia roko stiliaus muzika.

Vladas koncertuoja vienas arba su kitais dainininkais. Vlado ir Vaidos Genytės duetas - tai skirtingų muzikos stilių derinys. Scenoje programa virsta spalvingais kelių valandų spektakliais - nuo deklamacijos, šnabždesio iki įspūdingų „viršūnių" ir specialiai kiekvienam kūriniui pasiūtų kostiumų.

Itališkos dainas Vladas atlieka su Aiste Pilvelyte. Galimi pasirodymai ir su kitais atlikėjais - Rūta Ščiogolevaite, Česlovu Gabaliu.

Taip pat galima suorganizuoti bendrą Vlado, Povilo Meškėlos ir Jeronimo Miliaus pasirodymą. Trejeto repertuare - lietuviška „Hiperbolės", V. Kernagio kūryba ir miuziklo „Paryžiaus katedra" dainos, taip pat O. Osbourne, Aerosmith, B. Adams ir kitų užsienio atlikėjų dainos. Pageidaujant galima rinktis išskirtinai "Queen" dainų programą.

Muzikiniai projektai: „The Beatles A Cappella", „Atgal į 80-uosius"