|
KristinaKaikariene.lt
Renginių organizavimas ir aptarnavimas
Vestuvės, gimtadieniai, jubiliejai, sužadėtuvės, krikštynos
Banketai, apdovanojimai, šou, kalėdiniai, naujametiniai renginiai
Šiuo metu galerija yra atnaujinama
Vig Roses

Merginų Giedrės Girnytės ir Akvilės Matukaitės, kurios skinasi kelią į „Euroviziją", muzikinio pasaulio naujokėmis nepavadinsi. Muzikiniu dueto „tėvu" įvardijamas Povilas Meškėla. Atlikėjos savo gyvenimą su menais ir muzika sieja nuo mažų dienų. Giedrė aštuonerius metus dainavo merginų chore ir drauge su juo apkeliavo tarptautinius festivalius. Akvilė baigė Balio Dvariono muzikos mokyklą ir įgijo dvi specialybes: fortepijono ir estradinio dainavimo.

Pasiekimai: Merginos Nacionalinėje „Eurovizijos" dainų konkurso atrankoje dalyvavo su dainomis „Freedom Of Mind" (2011 m.) ir „Tavo muzika" (2012 m.).

Repertuaras: dueto pasirodymai tinka tiek kamerinėje aplinkoje, tiek masiniuose renginiuose. Jos dainuoja solo, duetu bei yra pritariančiosios vokalistės („Rojaus tūzai", „ExLibris").

„VIG Roses" duetas publikai pristato projektus "ABBA" ir "Disco", į kuriuos dainuoti gali būti pakviesti ir kiti žymūs scenos atlikėjai. "Disco" skirtas išsiilgusiems Boney M, Eruption, Tina Turner, Ace Of Base, Roxette dainų. "ABBA" projekte skamba žymiausios tokio paties pavadinimo švedų grupės melodijos.

Muzikiniai projektai: "ABBA", "DISCO"