|
KristinaKaikariene.lt
Renginių organizavimas ir aptarnavimas
Vestuvės, gimtadieniai, jubiliejai, sužadėtuvės, krikštynos
Banketai, apdovanojimai, šou, kalėdiniai, naujametiniai renginiai
Šiuo metu galerija yra atnaujinama
Rūta Ščiogolevaitė

Rūtos darbus vargu ar reiktų pristatynėti. Nuolatos pramogų pasaulio epicentre figūruojančią atlikėją jau galime įvardinti kaip profesionalią televizinių projektų talentų kritikę ir gabią šokėją. Lietuviškąja Whitney Houston praminta dainininkė bei Vilniaus konservatorijos ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos auklėtinė yra žinoma ne tik mūsų krašto bet ir visos Europos muzikos gerbėjams. Talentinga, darbšti, atsakinga ir žavi moteris, pirmąjį solinį albumą išleidusi būdama vos 15 metų. Pačios sukurtas dainas ir visiems žinomus užsienietiškus šlagerius puikiai atliekanti dainininkė pasiruošusi vis naujiems iššūkiams. Tokia ji, Rūta.

Pasiekimai: Rūta dalyvavo projektuose ir konkursuose: „Fizz Superstar" (2002 m), „New Wave" Jūrmaloje (2003 m.), „Lietuvos šokių dešimtukas" (2006 m.), „Eurovizijos" šokių konkurso atranka (2008 m.), „Žvaigždžių duetai 2" (2008 m.), „LATGA-A dainos konkursas" (2009 m.), „Žvaigždžių duetai 3" (2009 m.), „Dainų daina" (2009 m.), „Nauja daina 2010", „Slavianskij bazar" Vitebske (2011 m.) taip pat dalyvavo nacionalinėse „Eurovizijos" dainų konkurso atrankose (2004, 2007 ir 2011 m.).

Nuolatinis dėmesys dėl net 8 kartus karjeroje „nuskintos" 2-os vietos, o kartu ir puikus muzikos išmanymas, privertė ją pasirinkti ir kitą kelią - būti įvairių projektų komisijos nare ir dalyvių vertintoja: „Muzikos akademija" (2008 m.), „Lietuvos talentai" (2009-2011 m.).

Bene didžiausią pripažinimą Rūta pelnė 2009 metais Italijoje vykusiame kalėdiniame koncerte. Dainininkės pasirodymas vienoje iš didžiausių Romos bazilikų - ant Kapitolijaus kalvos stovinčioje „Basilica di Santa Maria in Aracoeli" - pavergė klausytojų širdis, o po savos kūrybos dainos „Malda" atlikimo žiūrovai plojo pakilę nuo kėdžių. Po šio pasirodymo Italijos nacionalinė televizija RAI UNO TV pakvietė Rūtą į naujametinio koncerto filmavimą, kur dainininkė atliko žinomiausias legendinės švedų grupės „ABBA" dainas.

Repertuaras: Rūtos repertuare - melodingi ABBA, Bacara, J. Lopez, The Beatles, Bananarama, Bonie M, Smokie, C. Dion, Roxette ir dar daugelio kitų atlikėjų kūriniai. Gerbėjams Rūta yra paruošusi ir specialią savo autorinių dainų programą.

Dar vienas pasirinkimas - tai Rūtos, A. Pilvelytės, V. Genytės trio bei speciali programa su Vladu Kovaliovu

Muzikiniai projektai: "Tribute To Tina Turner"„The Beatles A Cappella", „Atgal į 80-uosius"