|
KristinaKaikariene.lt
Renginių organizavimas ir aptarnavimas
Vestuvės, gimtadieniai, jubiliejai, sužadėtuvės, krikštynos
Banketai, apdovanojimai, šou, kalėdiniai, naujametiniai renginiai
Šiuo metu galerija yra atnaujinama
Povilas Meškėla

Dainininkas šalies scenoje įsitvirtinęs jau 25 metus. Muzikinę karjerą pradėjęs 1986 metais grupėje „Katedra", vėliau Povilas įkūrė grupę „Rojaus tūzai" ir iki šiol yra šios grupės lyderis. „Rojaus Tūzai" dalyvavo daugelyje tarptautinių festivalių. Grupė daug groja Lietuvoje ir užsienyje, nuolat dalyvauja bendruose kūrybiniuose projektuose su kitais Lietuvos atlikėjais, koncertuoja labdaros renginiuose.

Pasiekimai: „Rojaus tūzai" pripažinta geriausia Lietuvos roko grupe (2001 m.). P. Meškėla yra pasirodęs su Lietuvos operos primadona Irena Milkevičiūte, Lietuvos simfoniniu orkestru (dir. maestro Gintaras Rinkevičius). Sukūrė įsimintinus vaidmenis miuzikluose „Meilė ir mirtis Veronoje" (1996 m.), „Peras Giuntas" (1998 m.), „Velnio nuotaka" (2003 m.) bei „Paryžiaus katedra" (2009 m.). Povilas dalyvavo projektuose „Klasikos metamorfozės" ir „Roko klasikos metamorfozės", buvo muzikinio realybės šou „Kelias į žvaigždes" dalyvių mokytojas (2005-2007m.), dalyvavo muzikiniuose projektuose „Kelias į žvaigždes. Mokytojų turnyras", „Žvaigždžių duetai", Lietuvos dainų dešimtukas".

Repertuaras: Povilas gali pasirodyti vienas, su grupe „Rojaus Tūzai", taip pat kartu su dainininkais - Jeronimu Miliumi, Vladu Kovaliovu. Trejeto repertuare - lietuviška „Hiperbolės", V. Kernagio kūryba ir miuziklo „Paryžiaus katedra" dainos, taip pat O. Osbourne, Aerosmith, B. Adams ir kitų užsienio atlikėjų dainos. Pageidaujant galima rinktis išskirtinai "Queen" dainų programą. Dainininkai siūlo ir specialius projektus - „Bon Jovi" ir „Kiss" - su specialiais kostiumais, gyva grupe, pritariančiomis vokalistėmis ir specialiais scenos efektais. Antrąjį dar papildo ir išskirtinis atlikėjų grimas.

Muzikiniai projektai: „The Beatles A Cappella"