|
KristinaKaikariene.lt
Renginių organizavimas ir aptarnavimas
Vestuvės, gimtadieniai, jubiliejai, sužadėtuvės, krikštynos
Banketai, apdovanojimai, šou, kalėdiniai, naujametiniai renginiai
Šiuo metu galerija yra atnaujinama
Jeronimas Milius

Kasdien sparčiai populiarėjantis atlikėjas - nuolatinis įvairių miuziklų ir spektaklių pagrindinių vaidmenų kūrėjas. Jaunosios rokerių kartos ir sunkaus metalo kūrinių atlikėjų atstovas, grupės „Soul Stealer" vokalistas, 2004 - 2006 m. mokęsis vokalo pas Česlovą Gabalį, nuo 2007 m. - pas Povilą Meškėlą. Su grupe dalyvavo roko festivalyje „Roko Naktys", buvo „Bike Show 2006" pritariantysis grupės „Pelenai" vokalistas, vėliau projekto „Trys Pipirai" atlikėjas, kartu su Česlovu Gabaliu, Povilu Meškėla ir Vitaliu Kairiūkščiu.

Pasiekimai: Atstovavo Lietuvą „Eurovizijos" dainų konkurse Serbijoje (2008 m.), tarptautiniame konkurse „Slavianskij bazar" Vitebske užėmė 3 vietą (2009 m.). Dalyvavo televiziniame projekte „Triumfo arka" (2008 ir 2011 m.), miuzikluose „Paryžiaus katedra" (2007 ir 2008 m), „Svynis Todas: Demonas kirpėjas" (2009 m.), „Aida" (2011 m.), „Velnio nuotaka" (2011 m.) ir roko operoje „Jėzus Kristus superžvaigždė" (2009 m.).

Repertuaras: Šiandien Jeronimas džiugina publiką pasirodydamas su soline programa. Taip pat koncertuoja kartu su Povilu Meškėla, Vladu Kovaliovu. Trejeto repertuare - lietuviška „Hiperbolės", V. Kernagio kūryba ir miuziklo „Paryžiaus katedra" dainos, taip pat O. Osbourne, Aerosmith, B. Adams ir kitų užsienio atlikėjų dainos. Pageidaujant galima rinktis išskirtinai "Queen" dainų programą. Dainininkai siūlo ir specialius projektus - „Bon Jovi" ir „Kiss" - su specialiais kostiumais, gyva grupe, pritariančiomis vokalistėmis ir specialiais scenos efektais. Antrąjį dar papildo ir išskirtinis atlikėjų grimas.

Muzikiniai projektai „The Beatles A Cappella"