|
KristinaKaikariene.lt
Renginių organizavimas ir aptarnavimas
Vestuvės, gimtadieniai, jubiliejai, sužadėtuvės, krikštynos
Banketai, apdovanojimai, šou, kalėdiniai, naujametiniai renginiai
Šiuo metu galerija yra atnaujinama
Aistė Pilvelytė

Daugiau kaip dvidešimtmetį profesionalioje scenoje koncertuojanti ir ne vieną studijinį albumą išleidusi atlikėja Aistė savo biografijoje yra sukaupusi ne vieną įvertinimą Lietuvos ir pasaulinėje scenoje. Aistė dainavo su vaikų popgrupe, vėliau merginų grupėje „Pagalvėlės“, taip pat su grupe „Exem“.

Pasiekimai: Atlikėja dalyvavo tarptautiniuose konkursuose Airijoje (1997 m.), Turkijoje (1997 m.), Baltarusijoje (1998 m.), Maltoje (1998 m.) ir Kazachstane (2006 m.).

Lietuvos konkursai ir televiziniai projektai, kuriuose girdėjome Aistės balsą – Nidos festivalis (1999 m.), „Fizz Super Star“ (2002 m.), „Lietuvos dainų dešimtukas“ (2006 m.), „Lietuvos šlagerių konkursas“ (2006 m.), „Žvaigždžių duetai 2“ (2008 m.), „Žvaigždžių duetai 6“ (2012 m.).

 

2008 m. pasaulio virtualiame dainų festivalyje jos kūrinys užėmė 8-ą vietą tarp 100 nominantų. Net aštuonis kartus Aistė dalyvavo nacionalinėje atrankoje į „Eurovizijos“ dainų konkursą.

 

Repertuaras: Itališkos, ispaniškos, angliškos ir lietuviškos dainos – nuo meile ir romantika alsuojančių kūrinių iki kiekvieną renginio svečią priverčiančių šokti hitų. Programoje gausu užsienio kompozitorių, tarp jų ir Rafaelo Artesero, specialiai jai sukurtų dainų. Atlikėjos pasirodymams šiuolaikinio skambesio suteikia novatoriški lietuvių kūrėjai – kompozitorius Marius Salynas, bei elektroninės muzikos pradininkas, „Exem“ ideologas Mindaugas Kazakevičius – Kryžius. 

 

Pageidaujantiems ne vienos Aistės, galimas trio pasirodymas kartu su Rūta Ščiogolevaite ir Vaida Genyte. Dainininkė itališkas melodijas atlieka su Vladu Kovaliovu. Taip pat yra paruošusi programą su Merūnu Vitulskiu.

 

Muzikiniai projektai: "Tribute To Cher""The Beatles A Cappella"